Hakkımızda

Başer Müşavirlik

Başer Mali Müşavirlik olarak; denetim, danışmanlık, vergi ve bordrolama hizmetleri alanında kaliteli hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiş; Ankara ve çevre illeri başta olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet veren bir ekibiz. 1998’den bu yana Türkiye’de hizmetlerine devam eden Başer Mali Müşavirlik ofisi olarak; profesyonel kadromuz ile yerli ve yabancı müşterilerimize değer katmak için çalışıyoruz. Ekip çalışması ile ürettiğimiz hizmetlerimizi daima dürüstlük, saygı ve doğru olanın yapılması temellerine dayandırıp; sürekli dinamizmimizi koruyoruz.

Kurulduğu günden bugüne hizmet kalitesi ve anlayışını her geçen gün daha ileriye taşımayı kendisine ilke edinmiş olan Başer  Mali Müşavirlik; değişen dünya ve ülke koşullarına en hızlı şekilde adapte olabilmeyi bilerek müşterilerinin de bu geçiş dönemlerinde sıkıntısız bir şekilde yol alabilmeleri için öncülük etmeyi kendisine görev bilmiştir. Hızla büyüyen şirketimizin temel prensibi, kurumsallaşmış yapısıyla uluslararası ve ulusal meslek etiğine bağlı kalarak yerli ve yabancı, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine en üst kalitede mali danışmanlık sunmaktır…

Takip:
Biz Ne yapıyoruz ?

Bizim Misyonumuz ve Hedefimiz

Globalleşen dünya üzerinde kurumumuz ve müşterilerimizi bilgi düzeyi açısından en üst düzeye taşıyarak ekonomik açıdan kuvvetli, sistemli ve uzun ömürlü oluşumlar meydana getirmek; muhasebe ve mali müşavirlik hizmetleri açısından Türkiye’de lider kuruluşlardan biri olmaktır.

“ASLINDA SADECE BİRER İNSAN TOPLULUĞUNDAN OLUŞAN ŞİRKETLER, TEK BİR AMAÇ İÇİN VAR OLURLAR: BİREYLERİN TEK BAŞLARINA ULAŞAMAYACAKLARI HEDEFLERE BİRLİKTE ULAŞMALARI İÇİN ONLARA YARDIM ETMEK.”

Waterman

Ramazan BAŞER

Muhasebeci & Mali müşavir

Arşivleme & İstatistik & Raporlama

25 yıllık tecrübe

0 Çalışılan Şirket

0 Hayata Geçen Proje

0 Mutlu Mükellef

İLETİŞİM FORMU

Size Nasıl Yardım Edebiliriz

  Telefon

   (0312) 430-00-80

  Ankara Ofis

  Ön Cebeci Mah. Ziya Gökalp Cad. No:66/7 ÇANKAYA/ANKARA

  Bize Ulaşın
  ×